Ta 30-dniowa metoda automatycznej nauki języków sprawi, że szkoły językowe upadną
PROMOCJA

Dowolny język obcy w niecałe 30 dni! Nauka udowadnia, że to możliwe

Fenomenalny multilingwista, prof. Andrzej Gawroński, który opanował co najmniej 60 języków obcych, czy językoznawca-poliglota Giuseppe Gasparo Mezzofanti, władający 38 językami, to tylko przykłady geniuszy, którzy posłużyli za podstawę do stworzenia nowoczesnej, 30-dniowej formuły nauki języków obcych. Pozwala ona w zadziwiająco ekspresowym czasie opanować nawet słownictwo z zakresu rocznego kursu językowego!

W relacjach o prof. Andrzeju Gawrońskim wspomina się, że rozumiał nie 60, ale 100 lub nawet 140 języków obcych.

Już 597,158 Europejczyków zrezygnowało z bezowocnych, skomplikowanych metod nauczania języków i dzięki Formule Fenomenalnych Multilingwistów dołączyło do Mezzofantiego i Gawrońskiego. Właściciele szkół językowych są przerażeni, że ta metoda ujrzała światło dzienne. Boją się, że teraz każdy może poznać sekret najskuteczniejszego sposobu nauki języków obcych.

Ty też, niezależnie od wieku, wykształcenia i Twoich doświadczeń z nauką języków, już za 4 tygodnie wywołasz zdumienie i szok na twarzach rodziny, przyjaciół i kolegów z pracy. Nawet, jeśli wszyscy myślą, że nie masz predyspozycji do nauki języków, teraz nikt nie uwierzy, że uczysz się języka od niecałych 30 dni.

A będzie to dopiero początek Twoich sukcesów!

Dlaczego nauka z Fast Phrases jest tak szybka?

Ponieważ zwiększa wydajność pracy Twojego mózgu aż 5-krotnie. Nie myśl, że jest dla Ciebie za późno, aby zacząć mowić w języku obcym. Na to zawsze jest dobra pora! Możesz się o tym przekonać już za 30 dni. Oto, jakie zmiany dostrzeżesz w swoim dotychczasowym życiu:

 • zaczniesz bez stresu swobodnie rozmawiać w obcym języku zaledwie po 30 dniach nauki,
 • czytanie notek na zagranicznych serwisach nie będzie dla Ciebie stanowić żadnego problemu,
 • zyskasz podziw najbliższych i uznanie w pracy,
 • już zawsze będziesz uczyć się kilka razy szybciej.

Na czym polega sekret ekspresowej nauki języków wg Formuły Fenomenalnych Multilingwistów?

Wszystkie standardowe metody nauki języków aktywują śladowe części Twoich możliwości zapamiętywania i tworzenia skojarzeń. Z zasady nie wspomagają skutecznie tych procesów poznawczych, gdyż angażują do pracy tylko mały fragment struktur mózgowych. Formuła Fenomenalnych Multilingwistów zawarta w sytemie interaktywnych fiszek Fast Phrases sprawia, że system ten działa inaczej. Sięga po 100% zdolności, które już masz, ale które teraz drzemią uśpione w Twojej podświadomości.

Na podstawie badań EOC Institute można stwierdzić, że źródłem ponadprzeciętnych umiejętności prof. Gawrońskiego i Giuseppe G. Mezzofantiego jest między innymi zasada pełnej synchronizacji mózgu (ang. Whole Brain Synchronization). Polega ona na jednoczesnym uruchomieniu prawej i lewej półkuli mózgu. Podczas zapamiętywania nowych słów, automatyczna 30-dniowa Formuła Fenomenalnych Multilingwistów do nauki języków obcych zawarta w Fast Phrases jednocześnie uruchamia prawą i lewą półkulę mózgu. Cały mózg pracuje 5 razy wydajniej niż zwykle. Prowadzi to do podniesienia możliwości poznawczych, zdolności zapamiętywania nowych słów i kojarzenia ich z polskimi odpowiednikami. Dzięki temu powstające skojarzenia są silniejsze i głębiej zapadają w pamięć, a Twój mózg samoistnie, niemal automatycznie, zapamiętuje nowe słowa.

Co mówią Użytkownicy o Fast Phrases, programie opartym na Formule Fenomenalnych Multilingwistów:

"Szukając pracy po utracie starej posady, mogłem wybierać między ofertami, bo zaskoczyłem potencjanych pracodawców biegłym norweskim. Żaden z nich nie spodziewał się tego po 47-letnim facecie! A to wszystko dzięki Formule Fenomenalnych Multilingwistów, zawartej w Fast Phrases" - Jan Z.

Dla kogo jest ta metoda?

Dla wszystkich. Zaczynasz od zera? Już po około 2 tygodniach wewnętrzna blokada przed mówieniem w obcym języku zostanie zniszczona, a Ty nabierzesz pewności siebie i swobody w posługiwaniu się nowymi wyrazami. Znasz podstawy języka? Poprawisz wymowę, a po 2 dniach używania fiszek Fast Phrases opanujesz ponad 270 nowych wyrazów! Niezależnie od miejsca, z jakiego startujesz, po 9 dniach zauważysz wyraźną różnicę w swoim słownictwie. Będzie ono dużo bogatsze niż wcześniej. Po miesiącu będziesz znał angielski, niemiecki czy jakikolwiek inny język tak dobrze, jak gdybyś skończył czasochłonny kurs językowy. Jeśli tak się nie stanie, masz prawo skorzystać ze specjalnej gwarancji satysfakcji. Bez skomplikowanych wyjaśnień dostaniesz zwrot pieniędzy za system interaktywnych fiszek.

Klikając w link, który znajdziesz poniżej, możesz zamówić system interaktywnych fiszek Fast Phrases, opierający się o Formułę Fenomenalnych Multilingwistów aż o 246 zł taniej. Oferta specjalna jest ważna do końca 03-03-2024.

Kliknij tutaj, aby zamówić system interaktywnych fiszek Fast Phrases na specjalnych zasadach >>

Pani Barbara nie wierzyła, że po 50-ce może jeszcze nauczyć się nowego języka. Jednak dzięki Fast Phrases w niecałe 30 dni opanowała język niemiecki na tyle dobrze, że zdobyła pracę za granicą i przeprowadziła się do wymarzonego Wiednia. Zdumiewający efekt!

Interaktywne Fiszki
Fast Phrases

*** GWARANTOWANE ***

Opanujesz materiał rocznego
kursu języka obcego w
4 tygodnie

Zamawiam

Promocja ważna tylko do dzisiaj!


 • kinia_sloneczko
  polecał mi to już kiedyś znajomy i faktycznie widać było że u niego to działało, bo dostał pracę zagranicą o którą się starał.Zapomniałam o tym, ale teraz już zamówiłam dwa zestawy dla siebie bo też bym się chciała przeprowadzić.
 • KARol
  Ja teraz nie mam czasu na szkoły językowe, szczerze to też mnie nie bardzo stać, bo ceny rosną ;/ ale w tej promocji kupiłem hiszpański i angielski, bo sie opłaca i ostatecznie duuużo taniej wychodzi niż lekcje
 • krolewna97
  no ja zamówię chyba bo matura blisko a ja po angioelsku niiic nie umiem, dwa tylko dlatego chyba mam że się sorowi podobam lol
  • bea_bea
   No to masz się dziewczyno faktycznie czym chwalić...ale słusznie, zamów sobie zestaw, bo do zdania matury to spokojnie wystarczy, jeśli siądziesz codziennie na parę minut, a na korki to już może być trochę późno...
 • olo3
  To są tajne technologie, ukrywane przed opiniom publicznom. Przechwytują wzory fal mózgowych żeby kontrolować umysły. Uważajcie!
  • BEMOWO
   ja p***ę, kolejny od teorii spiskowych. Wyjdź gosciu od mamy z piwniocy albo p***j się w łeb, bo na leczenioe już chyba za późno!
  • alutka
   No dobra ale to działa czy nie?? bo jadę za 2 miechy do niemiec, przydało by mi sie
  • BEMOWO
   ~alutka, ja mam angielski i działa, jak byłem ostatnio w UK to znacznie swobodniej szła mi komunikacja, niż p[rzed rozpoczęciem nauki. Także moim zdaniem warto, inne języki pewnioe tak samo dobrze działają.
 • olaaaa79
  Polecam te fiszki, ja kupiłam już w tamtym roku, ale wtedy nie było takiej dobrej promocji! ale nie żałuje bo faktycznie baardzo poprawiłam swój angielski, a nigdy nauka mi nie szła, co wkułam słówko to zaraz zapominałam. Teraz ciągle pamiętam czego się nauczyłam i wykorzystuję to w rozmowach z obcokrajowcami, a te mi się zdarzają w pracy coraz częściej
 • nerd2060
  To nic dziwnego, wkuwanie na pamięć jest nieskuteczne, bo słowo zostaje tylko w pamięci krótkotrwałej. Mózg nie tworzy odpowiednich połączeń, żeby uznać taką informację za ważną i ją zachować. Fiszki bazują właśnie na zbudowaniu systemu skojarzeń i uruchomieniu w umyśle takich procesów, jakie zachodzą, gdy uczymy się języków jako dziecko, w sposób naturalny. Dzieci niczego przecież nie wkuwają, a mówią dobrze, zanim jeszcze nauczą się czytać! U dorosłych nie działa to już w dokładnie taki sam sposób, ale odpowiednia stymulacja pozwala możliwie najdokładniej odwzorować cały proces. Ja zajmuję się tym w karierze naukowej, więc potwierdzam, że to skuteczna metoda.
 • ZOLNIERZYK
  To są bzdury co tu piszecie, wode wam z muzgu zrobili. Nie ma takiej opcji ażeby nauczyć sie jezyma w miesionc czy dwa, jakby tak było to by wszyscy wokuł nap***ali po angielsku !!!11
  • happy89
   Sam gadasz bzdury, a naukę języka zacznij najlepiej od polskiego! Jasne, że nic nie zrobi się samo i przy zerowym wysiłku, ale ludzie nie znają języków, bo nawet nie próbują albo przerabiają jedną lekcję i do widzenia. Ja mam te fiszki i widzę, że działają wystarczy odrobina systematyczności
 • warszawski_sloik
  Ja to kupiłem dla dzieciaków bo myślałem, że dla mnie i żony już i tak za późno na naukę nowych języków. Ale uczyliśmy się razem z synami, żeby zachęcić ich do nauki, i... sami teraz umiemy porozumieć się po angielsku!
 • anna_oko
  a dzieciom podoba się taka forma nauki?? Siadają chetnie do tego prohgramu?
  • elwirka
   tak, moje dzieci (córka 10 lat i syn 13) też lubią te fiszki, nie musze im już przypominać o codziennej nauce, a zagodnić do szkolnego podręcznika... ojj, ciężko!
 • sweet_minnie
  Ktoś pytał, czy jest dostępny język norweski - otóż tak, sama uczyłam się go właśnie w ten sposób i polecam! Teraz jestem już w Norwegii ponad rok i swobodnie się porozumiewam, ale na początku te fiszki to była dla mnie wielka pomoc.
 • pinkie
  Czytałam już o tym kiedyś, albo o jakiejś podobnej metodzie, na zajęciach z psychologii. Poparcie naukowe to rzeczywiście ma, skoro nawet na uczelni mówili... może się zdecyduję na zakup.
 • albercik_k
  Warto zamówić nawet za wyższą cenę a w tej promocji tym bardziej! mówię tak bo miałem już sytuacje że te lekcje bardzo mi się przydały. Np. ostatnio na wyjeździe zagranicznym zgubiliśmy się z dziewczyną a nie było jak skorzystać z internetu, trzeba pytać o drogę. I dogadałem się swobodnie z pierwszą napotkaną osobą! Dziewczyna była pod wrażeniem, bo nie wierzyła, że faktycznie tak dobrze idzie mi nauka, hehe
 • lewandino
  A wie ktoś, czy norweskiego też można się tak uczyć?