Opanujesz dowolny język obcy w 14 dni.

Metoda, która zmieni Twoje życie

Przekonaj się, że opanowanie dowolnego języka obcego w zaledwie 30 dni jest możliwe.

Poznałeś już podstawy Formuły Fenomenalnych Multipoliglotów wykorzystanej w programie Fast Phrases, teraz przedstawimy Ci Justynę B. i jej przejścia. Na pewno miałeś w życiu choć jeden taki moment, kiedy myślałeś, że jesteś w sytuacji bez wyjścia. Tak też czuła się do niedawna Justyna, teraz odważna kobieta, która z dumą mówi, że zupełnie od zera opanowała hiszpański, co zmieniło jej życie o 180 stopni.

Historia, którą zaraz poznasz, dowodzi, że do płynnego mówienia czy pisania w obcym języku nie musisz:

  • przechodzić wieloletnich kursów,
  • marnować mnóstwa pieniędzy na prywatne zajęcia,
  • poświęcać kilkunastu godzin tygodniowo na naukę słownictwa.

Justyna B.
W 30 dni opanowała od podstaw język hiszpański.

Szef powiedział mi, że jestem na wylocie!

A dokładnie, że jak jeszcze raz powtórzę ten sam błąd, wypier*** mnie z pracy. Od tego momentu strach, że znowu się pomylę, paraliżował każde moje działanie. A przecież nie robiłam błędów dlatego, że jestem głupia – to szef oczekiwał ode mnie niemożliwego – miałam nauczyć się hiszpańskiego w niecały miesiąc po nawiązaniu współpracy z nowym kontrahentem. Rodowitym Hiszpanem! Któregoś weekendu wzięłam się w garść i zaczęłam szukać w internecie najlepszych kursów językowych. Niestety wszystkie były o kilka tysięcy złotych droższe od tego, na co mogłam sobie pozwolić. Ale w końcu trafiłam na artykuł o prof. Gawrońskim, a później na Formułę Fenomenalnych Multilingwistów.

Okazało się, że jest ona wykorzystana w programie interaktywnych fiszek Fast Phrases. Nie dość, że cena była o wiele niższa od wszystkich kursów językowych, które znalazłam, to jeszcze gwarantowano, że nauczę się dowolnego języka w 30 dni. Już ja w to nie uwierzę – pomyślałam. Ale zaryzykowałam i zamówiłam program.

Zależało mi na jak najszybszym rozpoczęciu nauki, chciałam pokazać szefowi, na co mnie stać. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że istnieje opcja natychmiastowego dostarczenia programu on-line. Nie chciałam czekać już ani chwili dłużej, zapłaciłam więc z góry on-line. Dostęp dostałam mailem jeszcze tego samego dnia. Od razu zaczęłam naukę. Zbliżał się wyjazd służbowy do Madrytu, nie mogłam pozwolić sobie na to, że do tej pory nadal nie będę znała hiszpańskiego. Wiedziałam, że mój szef nie żartuje i jak tylko popełnię najmniejszy błąd, spełni swoją “obietnicę” i wyrzuci mnie z pracy.

Dzięki Fast Phrases tak się nie stało. Lepiej! Miesiąc później zaproponowano mi posadę mojego dotychczasowego szefa. Zgadnijcie dlaczego! Nie znał angielskiego! A ja tak – kilkanaście dni po kupieniu programu do nauki hiszpańskiego, wiedziałam już, że to strzał w dziesiątkę, więc natychmiast kupiłam kolejny język – angielski. Minęły niecałe dwa miesiące, a ja bez stresu posługuję się aż 2 nowymi językami, których do tej pory nie znałam w ogóle. I dostałam awans i podwyżkę. A mój były szef? No cóż, poleciłam mu fiszki interaktywne Fast Phrases :)

Ty też możesz całkowicie zmienić swoje życie! Jedyne, co musisz zrobić, to postawić na właściwą metodę nauki języków! Nie wahaj się, bo już niebawem:

  • opanujesz podstawowy zakres wybranego języka w około 10 dni,
  • po kolejnych dwóch tygodniach będziesz już posługiwać się językiem na poziomie średnio zaawansowanym,
  • Twoje kwalifikacje będą znacznie wyższe – awans czy lepiej płatna praca staną przed Tobą otworem,
  • w podróży będziesz porozumiewać się z mieszkańcami dowolnego kraju – w trakcie wizyty u lekarza, rezerwacji hotelu czy zamawiania dania w restauracji poradzisz sobie rewelacyjnie.

Dlaczego do tej pory tak ciężko było Ci nauczyć się skutecznie języka obcego?

Metoda, którą właśnie poznajesz, opiera się na założeniach pełnej synchronizacji mózgu (ang. Whole Brain Synchronization).
Tylko jej umiejętne zastosowanie prowadzi do:

PONAD 5-KROTNIE WYDAJNIEJSZEJ PRACY MÓZGU

Z każdym kolejnym dniem nauki Twoja koncentracja i umiejętność zapamiętywania będą wzrastać. I tylko od Ciebie będzie zależeć to, na jakim poziomie się ustabilizują. Nie bój się – jedyne co musisz zrobić, to regularnie powtarzać słówka!

KILKUKROTNEGO PRZYSPIESZENIA TEMPA NAUKI JĘZYKA. CAŁKOWICIE AUTOMATYCZNIE!

Dzięki pobudzeniu obu półkul mózgu nie będziesz musiał cały czas myśleć o nauce czy w kółko powtarzać w głowie nowych słówek, żeby je zapamiętać. Dzięki silnej, rozbudowanej sieci skojarzeń, która samoistnie powstaje w Twojej podświadomości, juz nigdy się nie zająkniesz – każde słówko, które poznałeś, przyjdzie Ci na myśl w odpowiedniej sytuacji.

Ostatnim elementem decydującym o niepowtarzalnej skuteczności tej metody jest jej forma. Mowa o multimedialnych kartach do nauki języków, tzw. fiszkach, dzięki którym uczysz się języka obcego przy użyciu komputera. Kluczowe jest to, że każda fiszka zawiera nie tylko połączenie nowego dla Ciebie słowa z jego naturalnym umiejscoweniem kontekstowym, ale także dźwiękowe nagranie z prawidłową wymową wyrazu oraz w końcu przykład jego zastosowania w zdaniu.

Dzięki temu w trakcie nauki Twój mózg działa w pełni synchronicznie i pracuje na różnych płaszczyznach. W odróżnieniu od zwyczajnych fiszek, które przedstawiają tylko zapis słowa w języku polskim i zapis słowa w wybranym języku obcym, masz jeszcze dwa dodatkowe źródła pomocy. Twój mózg w efekcie buduje kilka różnych skojarzeń, a Ty zapamiętujesz słówko 5x szybciej.

Oprócz tego proces zapominania jest spowolniony pięciokrotnie. Wszystko to dlatego, że w Twoim mózgu istnieje już bardzo mocna i twała sieć skojarzeń wokół danego wyrazu. Twój mózg po prostu nie może wyprzeć go z pamięci!

Zdecydowanej większości użytkowników wystarczą mniej niż 2 dni, żeby nauczyć się około 270 nowych słów! Wystarczy regularne korzystanie z programu, aby po 3 tygodniach swobodnie komunikować się w obcym języku.

Wszystko to zostało zawarte w jednym programie – interaktywnych fiszkach o nazwie Fast Phrases. Pamiętaj, że to jedyny program na rynku opierający się o Formułę Fenomenalnych Multilingwistów.

Używanie Fast Phrases:

Ta formuła może niedługo zostać okrzyknięta najskuteczniejszą metodą nauki języków obcych, jaka powstała do tej pory. Testowała ją nie tylko bohaterka naszej historii, Justyna, ale też wiele innych osób. Poznaj ich zdanie na temat tej rewelacyjnej formuły:

Łatwa nauka to przyjemność!

Zawsze marzyłam o przeprowadzce do Wiednia, miasta, w którym spędziłam wiele lat temu swój miesiąc miodowy. Nie wierzyłam, że po 50-ce uda mi się jeszcze nauczyć nowego języka. Jednak dzięki Fast Phrases w niecałe 30 dni opanowałam język niemiecki na tyle dobrze, że zdobyłam pracę w Austrii i obecnie już tam mieszkam! Dogaduję się bez problemu ze współpracownikami, sąsiadami, ludźmi w sklepach czy restauracjach. Zdumiewający efekt!

Barbara, Wiedeń

Certyfikat to tylko świstek papieru

Po co komu kurs w szkole, skoro są fiszki Fast Phrases? Nie dość, że można sobie wybrać poziom zaawansowania z szerokim zakresem kategorii słówek, to jeszcze uczysz się bez wychodzenia w domu, bez oceniania i bez testów – czyli ZERO nerwów! Certyfikaty nie gwarantują swobodnego porozumiewania się w obcym języku, to tylko potwierdzenie, że chodziłeś na kurs. A czy się czegoś nauczyłeś – to inna para kaloszy. Przekonałem się o tym na własnej skórze i te fiszki naprawdę polecam każdemu.

Miroslav, Praga

Ekspresowe efekty

Od ponad 5 lat próbuję nauczyć się angielskiego, żeby mieć szansę na znalezienie lepszej, dobrze płatnej pracy. Próbowałam już wszystkiego, kursów w popularnych szkołach językowych, samouczków, prywatnych lekcji z nauczycielem – bez efektów! Dopiero fiszki Fast Phrases okazały się strzałem w dziesiątkę! Zobaczyłam ogromny postęp już po tygodniu stosowania. Potrafiłam poprowadzić krótką rozmowę i napisać e-maila. Mam wrażenie, że mój mózg chłonie nowe słówka jak gąbka!

Marie, Barcelona

Błyskawiczny dostęp on-line

Wybrałem program z dostępem on-line i natychmiast po opłaceniu dostałem go w zabezpieczonym mailu. Wiem, że brak znajomości języków = brak perspektyw zawodowych. Nauczyłem się francuskiego i wszystko się zmieniło. W pracy dostałem duży awans i teraz ściśle współpracuję z naszą filią w Paryżu. Moja pensja wzrosła o ponad połowę i wreszcie stać mnie na wygodne życie. Same plusy.

Tom, Bratysława

W trosce o bezpieczeństwo oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian zawartych w polityce prywatności. Działanie to ma na celu zachowanie pełnej anonimowości klientów, dlatego w dbałości o ich satysfakcję ze świadczonych usług zamieszczamy na stronie ich niepełne dane.

Nie znajdziesz drugiej takiej gwarancji!

W trosce o jak najwyższą satysfakcję naszych Klientów, pierwsze zamówienie fiszek Fast Phrases objęte jest 30-dniową gwarancją zwrotu środków. Każdy Klient regularnie stosujący fiszki Fast Phrases, który nie nauczy się języka w stopniu komunikatywnym w okresie 30 dni, otrzyma zwrot środków w wysokości 100% wpłaconej kwoty. W tym celu należy złożyć reklamację drogą mailową.

Dlaczego uważamy, że ta gwarancja to dobre rozwiązanie?

Lata doświadczeń i analiz dowiodły nam, że kluczem do sukcesu sprzedażowego nie jest milionowa inwestycja, reklamowanie produktu w drogich stacjach telewizyjnych czy kolorowej prasie. Kluczem do sukcesu jest sam produkt, a dokładnie jego jakość. Dlatego pracując nad interaktywnymi fiszkami Fast Phrases, dołożyliśmy wszelkich starań, aby o tę jakość zadbać. Tym samym proponujemy Ci produkt w pełni oparty o najlepsze rozwiązania – połaczenie pełnej synchronizacji mózgu (ang. Whole Brain Synchronization) oraz jedyną w swoim rozaju formę – fiszki bazujące na 3 płaszczyznach: połączeniu nowego dla Ciebie słowa z jego naturalnym umiejscoweniem kontekstowym, dźwiękowym nagraniu z prawidłową wymową wyrazu oraz przykładzie jego zastosowania w zdaniu. Wszystko to, nazwane Formułą Fenomenalnych Multilingwistów, zostało wykorzystane w fiszkach Fast Phrases.

Jeśli nie skorzystasz z tej oferty, zapewne znasz już biegle kilka języków. Jeśli nie, to czy na pewno nie czas już dostać awans, zacząć zarabiać więcej i podróżować po świecie tak, jak zrobiła to Justyna? Wybór należy do Ciebie!!!

Życzę Ci powodzenia

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Zestaw interaktywnych fiszek do nauki języka obcego oparty w 100% na naturalnych procesach umysłowych

Program dostępny na płycie DVD lub w wersji cyfrowej dostępnej do natychmiastowego pobrania.

Jak najkorzystniej cenowo zamówić program Fast Phrases?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że tak starannie stworzona formuła jest wynikiem wieloletniej pracy całego zespołu badawczego. Formuła mająca u podstaw profesorów władających ponad 60 językami i pozwalająca wzmocnić pamięć również w codziennym życiu nie może być tania.

Jednak tylko teraz, odwiedzając stronę pierwszy raz, otrzymasz wyjątkowy rabat. Jeśli tylko zdecydujesz się teraz, wyniesie on 53%.

Przy tym JEDNORAZOWYM rabacie cena za zestaw do nauki fiszek wynosi zaledwie 459 zł 213 zł. Później cena ta podskoczy.

Zamów fiszki Fast Phrases

UWAGA!
Postępuj zgodnie z poniższymi
wskazówkami, aby zamówić swój
zestaw fiszek Fast Phrases!

Kliknij przycisk “Zamów fiszki Fast Phrases” i wypełnij formularz na następnej stronie, a program trafi do Ciebie już niedługo. Później już sam ocenisz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu otrzymasz zwrot środków – bez zbędnych pytań.

Zaczekaj! Nie przegap niesamowitej okazji!

Zamów dzisiaj, oszczędź 210 zł i otrzymaj gwarancję satysfakcji. Jutro promocja przepada.

Tylko teraz masz możliwość wypróbowania fiszek Fast Phrases za NIESŁYCHANĄ cenę

jedyne 143 zł

ilość programów dostępnych w promocyjnej cenie: 13

PS Pamiętaj też o zaletach zakupu Fast Phrases:

  • korzystasz z jednorazowego rabatu specjalnego,
  • dostajesz gwarancję zwrotu 100% środków - jeśli w 30 dni nie nauczysz się języka w stopniu komunikatywnym, zwrócimy Ci koszty,
  • dzięki promocji oszczędzasz pieniądze - zamiast 459 zł zł płacisz tylko 143 zł za jeden poziom zaawansowania.
Zamów fiszki Fast Phrases za 143 zł